اتصالات پوش فیت

خرید اتصالات پوش فیت

لیست محصولات

 اتصالات پوش فیت از جمله بهترین و استانداردترین اتصالاتی هستند که برای فاضلاب ساختمان و به صورت کلی برای لوله‌کشی‌های واحدهای مسکونی، اداری، تجاری و… می‌توان استفاده کرد. همانطور که می‌دانید لوله‌کشی‌ها باید باکیفیت و با دقت انجام شوند و همچنین یک انتخاب درست می‌تواند باعث کاهش هزینه اضافی پروژه و در نتیجه افزایش طول عمر لوله‌های ساختمان شما شود.

ویژگی‌ اتصالات پوش فیت

اتصالات پوش فیت، نصب و اجرا لوله‌ها را راحت‌تر کرده است و شما بدون نیاز به قطعات دیگری می‌توانید لوله‌ها را به یکدیگر متصل کنید و از محکم بودن اتصالات مطمئن باشید.
نسبت به برخورد و ضربات فیزیکی احتمالی که به لوله و اتصالات وارد می‌شود، مقاوم هستند.
در فاضلاب ساختمان‌ها ممکن است مواد شیمیایی نیز وجود داشته باشد و لوله‌هایی که استفاده می‌شود باید نسبت به این مواد مقاوم باشند و بعد از مدتی در اثر برخورد با این مواد، آسیب نبیند؛ که این محصول این مقاومت را دارد.
اگر می‌خواهید هزینه و زمان اجرا را کاهش دهید، لوله پوش فیت همراه با اتصالات مخصوص آن، می‌تواند برای شما گزینه مناسبی باشد.
اتصالات و لوله‌های پوش فیت به لرزه و فشار مقاوم هستند و به دلیل نحوه اتصال، در اثر ضربه دچار شکستگی و نشتی نمی‌شوند.
در هنگام آتش‌سوزی و در صورت داغ شدن بیش از حد آب، به لوله و اتصالات آسیبی وارد نمی‌شود.
جنس و نحوه اتصالات باعث می‌شود که در این قسمت خروج مواد داخل لوله به بیرون را شاهد نباشیم.
یکی دیگر از مزیت‌های فوق‌العاده این محصول، قابلیت اتصال به لوله با جنس‌های مختلف است. بنابراین شما می‌توانید در صورت خرابی لوله‌های ساختمان، از لوله پوش فیت استفاده کنید. این موضوع نیز در کاهش هزینه خرید مجدد اتصالات مشابه لوله‌های استفاده شده در ساختمان یا تعویض تمام لوله‌کشی تاثیر دارد.
یکی از نگرانی‌ها برای سیستم فاضلاب ساختمان‌ها مختلف، شیب و جهت عبور فاضلاب است که اگر به درستی انتخاب نشود، مشکلات و هزینه‌های زیادی را ایجاد می‌کند. به دلیل تنوع سایز و طول این محصول می‌توانید برای هر متراژ و برای هر ساختمانی آن را خریداری کنید و همچنین قطرهای مختلف اتصالات و لوله پوش فیت باعث جلوگیری از گرفتگی لوله‌ها و عبور راحت‌تر فاضلاب می‌شوند.
در مدل‌های بی‌صدا این محصول، از پخش شدن سر و صدای آب در ساختمان جلوگیری می‌شود.

قیمت و خرید اتصالات پوش فیت

قیمت و خرید اتصالات پوش فیت

کاربرد اتصالات پوش فیت

مهم‌ترین کاربرد اتصالات پوش فیت برای بخش فاضلابی ساختمان‌ها است. در لوله‌های ساختمانی وظیفه انتقال آب و جهت دهی به لوله‌های فاضلاب ساختمان بر عهده لوله و اتصالات پوش فیت است. از اتصالات Push Fit در هدایت فاضلاب ساختمان‌ها، اداره‌ها، رستوران و هتل‌ها و یا شرکت‌های صنعتی مانند کارخانه‌ها نیز می‌توان استفاده کرد، این لوله‌ها به دو صورت توکار و روکار می‌توان استفاده کرد.

علاوه بر مصرف در لوله‌کشی فاضلاب، می‌توان برای لوله‌کشی تاسیسات، شوفاژ و رادیاتورها، لوله‌کشی آب، سیستم‌های تهویه و… با خیال راحت از این اتصالات استفاده کرد؛ بدون اینکه نگران خراب شدن سریع لوله‌ها باشید.

خرید اتصالات پوش فیت

اگر قصد خرید اتصالات پوش فیت را دارید، باید به فروشگاهی معتبر مراجعه کنید؛ زیرا این محصول باید باکیفیت و اصل باشند و از مواد مرغوبی ساخته شده باشد. همچنین کارشناس‌ها در فروشگاه‌ها می‌توانند شما را برای انتخاب درست قطر و نوع اتصالات راهنمایی کنند تا بتوانید با توجه به نیاز ساختمان، یکی از مدل‌های بدون صدا یا پوش فیت مدل معمولی را تهیه کنید.

کاربردهای اتصالات پوش فیت

کاربردهای اتصالات پوش فیت

برندهای مختلف ایرانی و خارجی در زمینه تولید این محصول فعالیت می‌کنند و شما می‌توانید با توجه به ویژگی‌های هر یک از اتصالات و لوله‌های پوش فیت برای شرایط و مکان‌های متفاوتی، محصول موردنظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

فروش و استعلام قیمت اتصالات پوش فیت

قیمت اتصالات پوش فیت در بازار متغیر است و این تفاوت قیمت به عواملی مانند برند و شرکت‌های تولیدکننده، نوع سایز و قطر هر یک از اتصالات، مدل بی صدا یا معمولی بودن لوله‌ها، میزان کیفیت مواد اولیه‌ای استفاده شده برای ساخت لوله و اتصالات و… بستگی دارد.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌ ویکی پایپ از جدیدترین قیمت‌های اتصالات پوش فیت مطلع شوید و از برندهای معتبر تامین‌کنندگان ما، انواع اتصالات را سفارش دهید.

قیمت اتصالات پوش فیت

بهتر است پیش از خرید، اطلاعات کاملی درباره محصول موردنظر خود داشته‌ باشید. بنابراین تمام مواردی که باید درباره اتصالات پوش فیت بدانید را در این متن توضیح دادیم و حتی دلایلی آورده شد که چرا شما باید این محصول را از بین انواع لوله‌های با جنس‌های مختلف، انتخاب کنید. اگر شما نیز نگران کیفیت لوله‌کشی ساختمان خود بوده‌اید و به همین دلیل این محصول را انتخاب کرده‌اید، نظرات و تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

جهت اطلاع از قیمت فروش اتصالات پوش فیت با شماره 02177893814 تماس بگیرید.

فهرست