درپوش جوشی

خرید اتصالات پلیمری/خرید اتصالات پلی اتیلن پیچی
خرید درپوش جوشی پلی اتیلن

درپوش جوشی پلی اتیلن برای انتهای خطوط لوله پلی اتیلن استفاده می‌شود. درپوش جوشی پلی اتیلن از اتصالات مهم با کاربرد فراوان می‌باشد.

این اتصالات بر اساس ابعاد مشخص شده در استاندارد تولید می‌شود .وزن درپوش جوشی پلی اتیلن مانند لوله نیست که در استانداردها مشخص باشد و ممکن است نسبت به شرایط تولید اتصالات وزن هر کدام از قطعات تفاوت اندکی با یکدیگر داشته باشند.

اتصالات مایتری یا همان اتصالات جوشی به این صورت است که از همان لوله‌ای که تولید شده است بوسیله ابزارهای دقیق قطعاتی برش داده میشود و بوسیله دستگاه‌های جوش زاویه و دستگاه‌های تخصصی ساخت اتصالات , قطعات به یکدیگر جوش داده میشوند. این نوع اتصالات بهترین نوع اتصالات پلی اتیلن است و در صورتی که عملیات جوش طبق استاندارد و دقیق انجام شده باشد , نقطه جوش و اتصال مقاومتی بیشتر از خود لوله خواهد داشت و بسیار قابل اعتماد خواهد بود.

 

ساخت اتصالات پلی اتیلن به روش بالا زحمت زیادی دارد و به زمان زیادی نیاز دارد و به روش مایتری مشهور است و در برخی متون و استانداردها به نوع اتصالات فابریکیت نیز نامیده می‌شود. این نوع اتصالات پلی اتیلن بهترین نوع اتصالات پلی اتیلن است و بالاترین کیفیت را در محل‌های جوش دارد و برای مصارف صنعتی و پر فشار پیشنهاد میشود حتما از اتصالات مایتری و اتصالات سفارشی استفاده نمائید.

درپوش (کپ)  جوشی پلی اتیلن فشار ۱۰ بار از محصولات پرمصرف خطوط لوله پلی اتیلن می‌باشد که برای مسدود کردن انتهای خط لوله کاربرد دارد و به وسیله دستگاه جوش پلی اتیلن با انتهای خطوط و در جایی که نیاز به مسدود کردن می‌باشد جوشکاری میگردد. پلی اتیلن فشار قوی برای بستن انتهای لوله پلی اتیلن به صورت دائم و همیشگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.  مزیتی که استفاده از درپوش جوشی پلی اتیلن دارد این است که آب‌بندی مطمئنی داراست.

مشخصات درپوش جوشی پلی اتیلن

 

  • مقاومت بالای اتصالات پلی اتیلن در مقابل شکستگی و ترک خوردگی ناشی از فشارهای خارجی وارده‌ بر اتصالات
  • مقاومت در برابر مواد شیمیایی
  • اتصالات پلی رود دربرابر خوردگی و ساییدگی مقاوم هستند
  • مقاومت عالی اتصالات پلی اتیلن در مقابل ارتعاشات ناشی از زلزله
  • مقاوم در مقابل زنگ زدگی
  • صاف و صیقلی بودن جداره داخلی و خارجی، عدم رسوب گیری و افت فشار بسیار کم ناشی از اصطکاک سطح داخلی در اتصالات
  • انعطاف پذیری بالا، هزینه نصب بسیار پائین اتصالات پلی اتیلن، سرعت بالا در اجرا و عدم نیاز به ماشین آلات سنگین در زمان اجرای خطوط لوله‌ پلی اتیلن
  • مقاومت اتصالات در برابر مواد شیمیایی و خوردگی

 

خرید درپوش جوشی پلی اتیلن

 

قیمت درپوش جوشی پلی اتیلن  نسبت به درپوش انتهایی پیچی پلی اتیلن  بسیار کمتر می‌باشد. البته بایست توجه کرد که نصب این کپ نیاز به دستگاه جوش اتصالات پلی اتیلن دارد. این مورد می‌تواند افزایش هزینه را به همراه داشته باشد.

قیمت درپوش جوشی پلی اتیلن با توجه به نوسانات قیمت بازار متغیر است لذا جهت اطلاع از قیمت فروش درپوش جوشی پلی اتیلن با شماره ۰۲۱۷۷۸۹۳۸۱۴ تماس بگیرید.

 

محصولات مرتبط

محصول مشابهی وجود ندارد.

فهرست