رابط پلیکا

خرید اتصالات پلیمری/اتصالات پلیکا
خرید رابط پوش فیت

اولین و ساده‌ترین نوع رابط‌ لوله پلیکا آن‌هایی هستند که جهت ادامه‌ی مسیر در همان زاویه و به شکل مستقیم ،لوله‌ها را به هم متصل می‌نمایند و این نوع به شکل استوانه طراحی شده و در ابعاد مختلف برای مصارف گوناگون عرضه می‌گردد، نام دیگر آنها بوشن است.

نوع دیگری از این تجهیزات به شکل نود درجه یا زانویی می‌باشند که مسیر حرکت شبکه‌ی برق رسانی را تا نود درجه تغییر می‌دهند.

شکلی از انواع رابط لوله پلیکا زانویی‌های خم کوتاه هستند.از این رابط براى مرتبط کردن سیفون به توالت برای آب‌بندی محل اتصال استفاده می‌شود. رابط این اتصال بیشتر برای ارتباط دو لوله در تعمیرات کاربرد دارد.

خرید رابط پلیکا

رابط پلیکا یکی از اتصالات لوله پلیکا می‌باشد. لوله پلیکا تمامی خواص مواد U-PVC را دارد و به سختی صدمه می‌بیند و عمر طولانی دارد. این لوله زنگ نمی‌زند و پوسیده نمی‌شود. به همین جهت لوله pvc در سیستم‌های آبی، سیم‌کشی زیرزمینی و خطوط فاضلاب کاربرد فراوانی دارد. U-PVC ( پی وی سی ) پس از پلی اتیلن یکی از پر‌مصرف‌ترین مواد پلیمری است. مدت زیادی است که U-PVC به عنوان ماده‌ای رشد یافته مورد توجه قرار گرفته است و با تمامی صحبت‌هایی که در مورد آن مطرح بوده و هست، و به رغم وجود محدودیت‌های گوناگون در استفاده از آن، آینده‌ای همراه با رشد اقتصادی برای این ماده تصور می‌شود.

قیمت رابط پلیکا

قیمت رابط پلیکا به علت نوسانات قیمت بازار متغیر است.جهت کسب اطلاعات دقیق از قیمت فروش رابط پلیکا با شماره ۰۲۱۷۷۸۹۳۸۱۴ تماس بگیرید.

لیست قیمت رابط پلیکا

سایزضخامتتعداد در کیسهقیمت واحدقیممت کیسهحوزه کاربردی
۶۳۳۱۰۰۱۲۸۱۰۰۱۲۸۱۰۰۰۰B
۹۰۳۵۰۲۸۳۰۰۰۱۴۱۵۰۰۰۰B
۱۱۰۳،۲۳۰۳۶۶۰۰۰۱۰۹۸۰۰۰۰B
۱۲۵۳،۲۳۰۴۳۲۳۰۰۱۲۹۶۹۰۰۰B

سوالات متداول

دیدگاه کاربران

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “رابط پلیکا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

محصول مشابهی وجود ندارد.

فهرست