زانو پوش فیت

اتصالات پوش فیت/خرید اتصالات پلیمری
خرید زانو پوش فیت

زانو پوش فیت نوعی از اتصالات پوش فیت می باشد که برای تغییر مسیر رایزر یا لوله مورد استفاده قرار میگیرد.لوله و اتصالات پوش فیت به دلیل سهولت و سرعت در اجرا محبوب شده اند، همچنین لوله اتصالات پوش فیت نیازی به جوش و چسب نداشته تنها با یک مایع روان کننده ( روان کننده پوش فیت و یا مایع ظرفشویی )به راحتی به یکدیگر متصل می شوند و به لطف وجود یک اورینگ در قسمت مادگی اتصال به راحتی آب بند می شوند.

زانو پوش فیت از جمله پرمصرف‌ترین اتصالات پوش فیت

زانو پوش فیت یکی دیگر از اتصالات پوش فیت پرکاربرد هستند. همان طور که می‌دانید نقش زانویی‌ها به عنوان یک اتصال رایج در سیستم‌های لوله‌کشی، تغییر جهت جریان است. زانویی‌های پوش فیت، در زوایای ۴۵ تا ۸۷ درجه تولید می‌شوند. به عنوان مثال نوعی از این زانویی‌ها هستند که برای ارتباط بین لوله ظرفشویی و فاضلاب باید در قسمت انتهای لوله مورد استفاده قرار داد. همچنین برخی دیگر از انواع زانویی‌ها هستند که دارای ونت بوده و بخش از جریان سیال را از مسیر ونت خارج می‌کنند. این زانویی‌ها در دو نوع ۸۷ درجه و ۴۵ درجه تولید و روانه بازار می‌شوند. زانویی‌های ۴۵ درجه در مواقعی استفاده می‌شوند که نیاز به خروج جریان سیال با سرعت بالاتری داریم.

خرید زانو پوش فیت پلی اتیلن

قیمت زانو پوش فیت پلی اتیلن با توجه به نوسانات قیمت بازار متغیر است.جهت اطلاع از قیمت فروش زانو پوش فیت با شماره ۰۲۱۷۷۸۹۳۸۱۴ تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

محصول مشابهی وجود ندارد.

فهرست