زانو پیچی

زانو پیچی پلی اتیلن جهت تغییر مسیر سیال و یا تغییر جهت لوله پلی اتیلن با زاویه 90 طراحی و ساخته شده است. و همچنین البو دنده‌ای برای استفاده و نصب در سیستم‌های انتقال سیال با لوله  HDPE تولید شده در سایزهای : ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۲ ، ۴۰ ، ۵۰ ، ۶۳ ، ۷۵ ، ۹۰ ، ۱۱۰ ، ۱۲۵ میلی متر تولید می‌گردد.

زانو پیچی پلی اتیلن

زانو پیچی پلی اتیلن جهت تغییر مسیر سیال و یا تغییر جهت لوله پلی اتیلن با زاویه 90 در طراحی و ساخته شده است. و همچنین البو دنده ای برای استفاده و نصب در سیستم های انتقال سیال با لوله  HDPE تولید شده در سایزهای : ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۲ ، ۴۰ ، ۵۰ ، ۶۳ ، ۷۵ ، ۹۰ ، ۱۱۰ ، ۱۲۵ میلی متر تولید می گردد.

اتصالات پیچی اتیلن به اتصال هایی گفته می شود که بدون نیاز به جوشکار پلی اتیلن به صورت پیچی دوله و یا اتصالات دیگر را به هم متصل می نماید. این محصولات عموما برای سیستم‌های آبرسانی و آبیاری قطره ای زمین‌های کشاورزی و باغات و همچنین برای آبرسانی  مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اتصالات پیچی اتیلن به اتصال‌هایی گفته می‌شود که بدون نیاز به جوشکار پلی اتیلن به صورت پیچی دوله و یا اتصالات دیگر را به هم متصل می نماید. این محصولات عموما برای سیستم‌های آبرسانی و آبیاری قطره ای زمین‌های کشاورزی و باغات و همچنین برای آبرسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یکی از اتصالات پرکاربرد که در شبکه آبیاری جهت چرخش 90 درجه مسیر آب استفاده می‌شود زانو مساوی پیچی پلی اتیلن می‌باشد، این محصول در سیستم آبیاری کاربرد فراوانی دارد، در واقع این محصول امکان هدایت مسیر آب بصورت 90 درجه را انجام می‌دهد. این زانوی پلی اتیلن بصورت پیچی بوده و نصب بسیار آسانی دارد.

زانو نر پیچی پلی اتیلن

از انواع اتصالات زانو نر پیچی پلی اتیلن می باشد، این نوع اتصال به دلیل خاص بودن آن کمتر مورد استفاده میباشد، بخش اتصال خارجی آن بصورت نری ساخته شده که در واقع به رزوه پیچ نیز معروف میباشد، معمولا به خاطر شکنندگی بیشتر اتصال نر به سایر اتصالات موجود در بازار سعی میشود کمتر مورد استفاده قرار بگیرد، اما در مواردی که لازم به برخی انشعاب ها و یا شیرآلات هست باید از اتصال نر پیچی پلی اتیلنی استفاده کنید، این محصول در انواع سایز ها از 20 الی 125 میلیمتر در زاویه 90 درجه تولید و عرضه میشود.

زانو نر پیچی پلی اتیلن از بخش های 1- بدنه 2- سرپیچ 3- اسپلیت 4- بوشینگ 5- اورینگ تشکیل شده است.

مصارف این اتصالات بیشتر در زمینه کشاورزی، آبرسانی، آبیاری قطره ای، آبیاری بارانی و همچنین در مصارف برق کشی کاربرد فراوانی دارد، تمامی زانو های پلی اتیلن در سامانه آبیاری دارای درجه کیفیت A+ و دارای استانداردهای ایزو و مدیریت کیفیت براساس DIN آلمان تولید شده است.

زانو مساوی پیچی پلی اتیلن

یکی از اتصالات مهمی که در تجهیزات آبیاری زانو مساوی پیچی پلی اتیلن میباشد، این محصول در سیستم آبیاری کاربرد فراوانی دارد، در واقع این محصول امکان هدایت مسیر آب بصورت 90 درجه را انجام میدهد. این زانوی پلی اتیلن بصورت پیچی بوده و نصب بسیار آسانی دارد، فشار 10 بار اتمسفر را به راحتی تحمل میکند. جنس این زانو از مواد مرغوب و اولیه پلی اتیلن بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد.

زانو مساوی پیچی پلی اتیلن از بخش های 1- بدنه 2- سرپیچ 3- اسپلیت 4- بوشینگ 5- اورینگ تشکیل شده است.

مصارف این اتصالات بیشتر در زمینه کشاورزی، آبرسانی، آبیاری قطره ای، آبیاری بارانی و همچنین در مصارف برق کشی کاربرد فراوانی دارد، تمامی زانو های پلی اتیلن در سامانه آبیاری دارای درجه کیفیت A+ و دارای استانداردهای ایزو و مدیریت کیفیت براساس DIN آلمان تولید شده است.

خرید زانو پیچی پلی اتیلن

قیمت زانو پیچی پلی اتیلن به علت نوسانات بازار ثابت نیست به همین منظور برای اطلاع دقیق از قیمت فروش زانو پیچی پلی اتیلن با شماره 02177893814 تماس بگیرید.

سوالات متداول

لوله پلی اتیلن چیست؟

لوله پلی اتیلن چیست؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *