سه راهی جوشی

سه راهی جوشی پلی اتیلن به منظور تغییر سایز در لوله‌ها، تغییر جهت مسیر جریان، انشعاب گرفتن از مسیر پایپینگ، مسدود کردن مسیر پایپینگ و … به کار می‌رود. سه راهی جوشی در دو مدل سه راهی جوشی برابر و سه راهی جوشی غیر برار به مشتریان ارائه می‌گردد.

سه راهی جوشی برای انشعاب گرفتن و تغییر مسیر در خطوط پایپینگ استفاده می‌شود. همچنین در برخی موارد برای تغییر سایز لوله ها و مسدود کردن مسیر پایپینگ از سه راهی جوشی استفاده می‌شود. سه راهی جوشی در دو نوع انشعاب برابر و غیر برابر تولید می گردد. اگر انشعاب گرفته شده با خط اصلی برابر باشد، سه راهی را برابر می نامند و اگر انشعاب کوچکتر باشد آن را غیر برابر می نامند. سه راهی ها در دو نوع T شکل و Y شکل تولید می شوند.

کاربرد سه راهی جوشی

انشعاب گرفتن

صنایع گازی و دریایی

پتروشیمی و نفت

در مواردی که نیاز به آب بندی بالا وجود دارد از نوع جوشی استفاده می شود.

از سه راهی و چهار راهی استیل در صنایع غذایی و دارویی استفاده می شود.

از سه راهی کربن استیل در صنایع فولاد استفاده می شود.

مزایای سه راه جوشی

  • مقاوم در برابر زنگ زدگی
  • دارای عمر طولانی
  • قابلیت گرفتن انشعاب با سایز‌های مختلف
  • بدون درز بوده و قابلیت تحمل فشارهای بالا را دارا می‌باشد
  • قابلیت اتصال سریع و آسان به وسیله جوش
  • مقاوم در برابر حرارت بالا و سرما

هدف اصلی یک سه راهی جوشی ، ایجاد یک انشعاب 90 درجه از محل لوله اصلی است. به طور استاندارد به دو طریق این امکان وجود دارد: سه راهی جوشی مستقیم برابر Equal Tee  و سه راهی جوشی کاهنده Reducing Tee دسته بندی نمود.

سه راهی جوشی مستقیم یا برابر ، برای انشعاباتی استفاده می شود که قطری برابر با قطر لوله اصلی دارد به عبارتی هر سه دهانه این سه راهی هم سایز است و سه راهی کاهنده برای انشعاباتی استفاده می شود که قطری کمتر از قطر خط لوله اصلی داشته باشند.

خرید سه راهی جوشی

قیمت سه راهی جوشی به علت نوسانات قیمت بازار متغیر است به همین جهت برای اطلاع دقیق از قیمت فروش سه راهی جوشی با شماره 02177893814 تماس بگیرید.

سوالات متداول

لوله پلی اتیلن چیست؟

لوله پلی اتیلن چیست؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *