سه راه پیچی

خرید اتصالات پلیمری/خرید اتصالات پلی اتیلن پیچی
خرید سه راه پلی اتیلن پیچی

سه راه پیچی پلی اتیلن از سایز ۱/۲ یا ۲۰ ملیمتر تا سایز ۵ یا ۱۲۵ میلیمتر تولید می‌شود.که البته کلیه اتصالات پلی اتیلن در همین رنج سایزی تولید و عرضه می‌گردد. سه راه پیچی پلی اتیلن مانند کلیه سه راه ها کاربرد انشعابی یا تقسیم سیال از یک جهت به دو جهت مختلف را دارا می‌باشد.

کاربرد آن ساده می‌باشد از سه جهت آن لوله پلی اتیلن کمی به داخل رفته و با پیچاندن مهره‌ها توسط دست و یا آچار مخصوص به راحتی آب بندی می‌شود. سایزهای بالاتر از ۵ یا ۱۲۵ میلیمتر از اتصالات جوشی پلی اتیلن استفاده می‌شود.

این نوع لوله و اتصالات بیشتر در آبیاری قطره ای یا آبیاری بارانی استفاده می‌شود. و همچنین از گریدهای دیگر آن جهت انتقال آب شرب و گاز هم استفاده می‌شود.

مزایای سه راه پیچی پلی اتیلن:

  • قابلیت نصب سریع و آسان
  • آب بندی کامل بدون استفاده از چسب و لوازم آب بندی
  • مقاوم در برابر فشار و ضربه احتمالی
  • دارای uv و مقاوم در برابر نور ماوراء بنفش
  • مقاوم در برابر اسیدها و کود شیمیایی
  • قابل استفاده برای خطوط لوله آب شرب
  • مقاوم در برابر خورندگی و رطوبت

معرفی سه راه تبدیل پیچی پلی اتیلن

سه راه تبدیل پلی اتیلن از انواع اتصالات پیچی بوده و در فشارهای قوی ۱۰ و ۱۶ اتمسفر و بالاتر قابل تولید می‌باشند.

این اتصالات در سایزهای مختلف از ۲۰ تا ۱۲۰ میلی متر موجود بوده و در سایزهای کمتر و بیشتر نیز قابل تولید می‌باشند.

از این اتصالات در آبیاری‌های تحت فشار چون آبیاری بارانی مزارع، بوستان ها و فضای سبز، شبکه‌های انتقال آب روستا و شهرها (آبفا)، و فاضلاب‌های صنعتی کاربرد دارند.

این اتصالات برای انتقال آب، مواد اسیدی و بازی، کودهای شیمیایی و کودهای محلول نیز به دلیل مقاومت بالای شیمیایی مناسب می‌باشند.

این اتصالات در برابر تنش‌های مکانیکی مقاوم بوده و توان ضربه پذیری بالایی دارد.

نصب و اجرای این اتصالات هزینه‌ی کمی در بر داشته و مطابق استانداردهای جهانی دنیا تولید شده و به همین سبب جزو اتصالات بهداشتی که فاقد هر گونه مواد سمی می‌باشند، محسوب می‌شوند.

برای گرفتن انشعاب از لوله پلی اتیلن با سایز بزرگتر به لوله پلی اتیلن با سایز کوچکتر از این محصول استفاده می‌شود.

نحوه گرفتن انشعاب به این شکل می‌باشد که لوله اصلی به دو جهت سه راه از طریق بازکردن سرپیچ و جا زدن قطعه اسپیلت و بعد از بستن سرپیچ در جای خود محکم شده و از طریق ناف سراه (که کوچکتر از دو جهت اصلی می‌باشد) خط لوله انشعاب به همان روش که در بالا گفته شد در جای خود محکم می شود.

یه راه تبدیل پلی اتیلن تنها در سایز ۹۰ درجه تولید می‌شود.

سه راهی‌ها که در ساختارها و سایزهای متنوع تولید می‌شوند، یکی از انواع اتصالات پیچی می‌باشند که کاربرد زیادی در سیستم‌های لوله‌کشی و سیستم‌های آبیاری دارند. این سه راهی‌ها در آبیاری‌های تحت فشار چون آبیاری بارانی، در سیستم‌های فاضلاب صنعتی، شهری و خانگی، دارای کاربرد وسیعی می‌باشند.

سه راه نر پلی اتیلن دارای ناف دنده ای روپیچ جهت گرفتن انشعاب لوله و شیرالات از خط اصلی و فرعی لوله پلی اتیلن کاربرد دارد. سه راهی‌های نر پلی اتیلن به منظور تغییر سایز لوله‌ها، ایجاد انشعاب و گرفتن انشعاب از لوله‌های اصلی کاربرد دارند. سه راه نر پلی اتیلن در انواع فشار قوی که تحمل بارهای مختلف را دارند تولید می‌شوند. این نوع اتصالات با تحمل بار ۱۰ اتمسفر برای کشاورزی و آبیاری‌های تحت فشار و آبیاری‌های قطره ای طراحی شده‌اند. سه راهی‌های نر از جنس پلی اتیلن در برابر اشعه‌های آفتاب، پوسیدگی، خوردگی، ضربه‌های مکانیکی، فشار و مواد شیمیایی چون کودهای شیمیایی و اسیدها و بازها مقاوم می‌باشند. این اتصالات پیچی پلی اتیلن در مقابل ترک خوردگی، فشار و شکست بسیار ایمن و مقاوم هستند. در واقع برخی قسمت‌ها برای گرفتن انشعاب و اتصال به بخش دیگر سیستم مانند سر شلنگی یا مواردی از این دست نیاز به اتصال نر می‌باشد، در واقع این مورد در سه راه نر لحاظ شده است که قسمت دوسر سه راه به یک اندازه و نافی یا همان وسط سه راه قابلیت نری ابعاد منفی می‌باشد.سه راه نر پیچی پلی اتیلن از بخش های ۱- بدنه ۲- سرپیچ ۳- اسپلیت ۴- بوشینگ ۵- اورینگ تشکیل شده است.

مصارف این اتصالات بیشتر در زمینه کشاورزی، آبرسانی، آبیاری قطره ای، آبیاری بارانی و همچنین در مصارف برق کشی کاربرد فراوانی دارد. از سه راه نر متغیر پلی اتیلن جهت گرفتن انشعاب گیری در لوله های پلی اتیلن استفاده می شود. این نوع سه راه از دو طرف به لوله پلی اتیلن متصل می شود. اما در سوی دیگر این سه راه رزوه نر متغیر ( قابل جدا شدن) طراحی شده که برای متصل نمودن به شیر و یا هر اتصال دارای سر مادگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سه راه مساوی پیچی پلی اتیلن

یکی دیگر از اتصالات پرکاربرد سه راه مساوی پیچی پلی اتیلن میباشد، این اتصال که در دسته خم ها قرار دارد امکان گرفتن انشعاب را برایتان به همراه دارد، همچنین این سه راه که دارای ۳ سر مساوی میباشد در ابعاد مختلفی تولید و عرضه میشوند، تمامی اتصالات پیچی پلی اتیلن دارای ۱۰ بار فشار اتمسفر میباشند، این محصول بصورت سه سر رزوه ای پیچی میباشد و در زاویه قائم ۹۰ درجه مساوی ساخته شده است.

زانو نر پیچی پلی اتیلن از بخش های ۱- بدنه ۲- سرپیچ ۳- اسپلیت ۴- بوشینگ ۵- اورینگ تشکیل شده است.

مصارف این اتصالات بیشتر در زمینه کشاورزی، آبرسانی، آبیاری قطره ای، آبیاری بارانی و همچنین در مصارف برق کشی کاربرد فراوانی دارد، تمامی زانو های پلی اتیلن در سامانه آبیاری دارای درجه کیفیت A+ و دارای استانداردهای ایزو و مدیریت کیفیت براساس DIN آلمان تولید شده است.

خرید سه راه پیچی پلی اتیلن

قیمت سه راه پیچی پلی اتیلن به علت نوسانات بازار ثابت نمی باشد از این جهت برای اطلاع از قیمت فروش سه راه پیچی پلی اتیلن با شماره ۰۲۱۷۷۸۹۳۸۱۴ تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

محصول مشابهی وجود ندارد.

فهرست