خرید لوله پوش فیت

نصب لوله های پوش فیت یکی دیگر از مزیت های مهم در رابطه با استفاده ی آن ها می باشد و سبب می شود تا هزینه های اجرا کاهش یافته و زمان کمتری برای آن صرف گردد.

خصوصیات فیزیکی موجود در لوله های پوش فیت موجب شده است تا این لوله ها در برابر لرزه مقاوم باشند و از طرفی تحمل بالایی را در برابر فشار از خود نشان دهند. لوله های پوش فیت به راحتی با یکدیگر از طریق سوکت هایی که قبلا ذکر شد به یکدیگر متصل می شوند و نیازی به سایر ابزار ها برای این اتصال وجود ندارد. همچنین این خصوصیات در آب بندی لوله ها موثر بوده و نشتی را در نقطه ی اتصال به صفر می رساند.

خرید لوله پوش فیت

لوله پوش فیت 

سیستم پوش فیت را این روزها دست اندرکاران و خبرگان امور ساختمانی در سراسر کشور تائید می‌کنند و در پروژه‌های ساختمانی بکار می‌برند. دلیل این مقبولیت و پذیرش عمومی ویژگی‌هایست که این محصول (پوش فیت) را منحصر بفرد ساخته است.

سیستم فاضلابی پوش فیت آخرین تکنولوژی روز در ایران است که در سال‌های اخیر وارد بازار شده و در مکان‌های مختلف علی الخصوص ساختمان‌های بلند مرتبه به کار گرفته می‌شود این سیستم دارای بهترین راندمان برای ساختمان های بلند مرتبه بوده و باید با ویژگی‌های خاصی بکار گرفته شود .

لوله فاضلابی پوش فیت (push fit) چیست؟

پوش فیت Push fit سیستم لوله‌کشی فاضلاب ساختمانی است که هریک از اتصالات و لوله‌ها در یک سو دارای سوکتی می‌باشد. که در آن یک حلقه آب‌بندی جای دارد و می‌توان انتهای بدون سوکت آن را به راحتی و با اندکی فشار به درون سکوت لوله و یا اتصال بعدی وارد نمود. با توجه به ماهیت وصل شدن قطعات به یکدیگر این سیستم پوش فیت (Push Fit) نامیده شده. ساختار فیزیکی این سیستم تشکیل شده از اتصالات با کیفیت و لوله است به طوریکه در یک سر لوله و اتصال مخروطی شده است که در داخل مخروط یک شیار عمقی برای نصب اورینگ که عمل آب2بندی لوله و اتصال را انجام می‌دهد ایجاد گردیده است. اورینگ لوله و اتصالات از نوعی مواد خاص عمدتا تهیه گردیده که به محض جا زدن موجب چسبندگی و آب‌بندی لوله و اتصال می‌گردد. pushfit سیستم جدید فاضلاب ساختمانی است که فاقد محدودیت‌های اجرائی و کاربردی سیستم‌های قبلی بوده و در عین حال دارای امتیازات جدیدی است که برای اولین بار یک شرکت انگلیسی موفق گردید چنین سیستمی را طراحی و تولید نماید.

مواد اولیه در سیستم پوش فیت

سیستم پوش فیت به دلیل استفاده از نوعی خاص از پلی پروپیلن در برابر حرارت‌های بالا مقاوم بوده (HT) و منطبق با خواسته‌های استاندارد DIN 4102-B1 در شرایط آتش سوزی هم ایمن و خود اطفاء (Flame Retardant) می‌باشند.

پلی پروپیلن مورد استفاده در تولید سیستم پوش فیت هرگز دستخوش پوسیدگی نشده و از پایداری بسیار زیادی در برابر مواد شیمیایی موجود در فاصلاب‌ها برخوردار است به نحوی که pH های ۱۲-۲ را به راحتی تحمل نموده و با الزامات استانداردهای DIN 16934,DIN 6929 مطابقت دارد.

مقاوت در برابر مواد شیمیایی، آب بندی کامل و پایدار، عمر مفید و طولانی از خصوصیات بارز حلقه‌های آب‌بندی به کار رفته در لوله‌ها و اتصالات سیستم پوش فیت ساخت معتبرترین تولید کنندگان کشور آلمان و در مطابقت کامل با استاندارد DIN 4060 می باشند.

ویژگی‌های لوله پوش فیت Push fit

 •  عمر مفید طولانی به دلیل مقاوم بودن لوله، اتصالات و حلقه‌های آب‌بندی در برابر ضربه، تنش‌های مکانیکی و حرارتی و مواد شیمیایی
 •   سرعت و سهولت بسیار زیاد در امر نصب واجرا و در نتیجه صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های نگه داری و تعمیرات می‌شود.
 •   عدم تحمیل بارهای اضافی به ساختمان به دلیل کمی وزن و نبود نیاز به تقویت بخش‌های پذیرنده بار در ساختمان، ایمنی در شرایط آتش‌سوزی به دلیل دارا بودن ویژگی Flame Rerardant منطبق با استاندارد DIN 4102-B1
 •  عدم نیاز به چسب، جوش دادن و نظائر آن و کاسته شدن از هزینه‌های اجرایی
 •   آب بندی پایدار و قابل اعتماد حتی در شرایط نشست ساختمان و لرزش‌های غیر مخرب به دلیل خصوصیات فیزیکی اجزای متشکله سیستم
 •   قابلیت انطباق و متصل نمودن اجزاء سیستم به لوله و اتصالات سایر سیستم‌های قدیمی اعم از پلیمری و آلیاژی
 •   امکان اجرای سریع و ساده سیستم و نت به صورت کامل و افزودن هرچه بیشتر به عمر مفید سیستم
 •   بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز جهان
 •   طراحی و ساخت ابزار و تجهیزات مناسب برای آسان و مطمئن نمودن فرایند نصب و اجرا
 •  افزون برموارد فوق، تنوع ابعادی از نظر قطر لوله و اتصالات (40 تا 160 میلی متری) زوایا (15، 30، 45،67 و 87 درجه) و طول لوله ها (300 تا 3000 میلیمتر) و وجود یک یا دو سوکت در لوله ها در عمل، امور مربوط به طراحی و همچنین اجرا را بسیار ساده و انعطاف پذیر می‌سازد.

مزایای لوله پوش فیت

 • آب‌بندی کامل و دائمی : نصب سیستم ساخته شده از پلی اتیلن مستلزم جوش دادن قطعات به یکدیگر است. فرآیند جوش کاری پلیمر‌ها اصولا نیاز به دقت بسیار زیاد دارد و محل های وصل نیز باید کاملا عاری از گرد و غبار و چربی بوده و المنت حرارتی دستگاه جوش نیز می باید کالیبره باشد. عدم کالیبره بودن می‌تواند جوش کاری را مختل ساخته و ضریب اطمینان کار را تا حد خطرناکی کاهش دهد. در مقایسه، سیستم پوش فیت نیازی به جوش کاری ندارد لوله‌ها و اتصالات از طریق حلقه‌های آب‌بندی مخصوص که در برابر ترکیبات شیمیایی مختلف بسیار پایدار می باشند به یکدیگر وصل شده و به طور کامل آب‌بند می‌شوند و لرزش‌ها تکان‌های متعارف و یا نشست ساختمان هرگز آب‌بندی سیستم را مختل نخواهد کرد.
 • سرعت و سهولت باور نکردنی در نصب و اجرا : وجود سوکت در تمامی اجزائ سیستم پوش فیت نیاز به جوشکاری، چسب و سایر عملیات مشابه را برطرف می‌سازد از طرفی تنوع بسیار زیاد ابعاد و زوایا در اتصالات و هم چنین در اختیار بودن لوله‌هایی با یک یا دو سوکت در طول‌های مختلف انجام کار را با سرعت و سهولت باورنکردنی میسر می‌سازد که طبعا موجب صرفه‌جویی بسیار زیاد در وقت و هزینه است.
 • عدم نیاز به چسب، جوش دادن، و نظایر آن و کاسته شدن زمان و هزینه‌های اجرایی
 • ایمن در شرایط آتش سوزی
 • مقاومت بسیار زیاد در برابر آتش‌سوزی ، ضربه و انواع و مواد : مواد اولیه مورد استفاده در ساخت اجزای متشکله سیستم پوش فیت گرید خاصی از پلی پروپیلن می‌باشد که در مقایسه با پلی اتیلن دارای وزن مولکولی بالاتری بوده و در برابر آب داغ و آتش‌سوزی مقاوم است و سبک‌تر بوده و ضربه پذیری به مراتب بالاتری هم دارد . پیدایش ترک‌های ناشی از تنش‌های دراز مدت (stress cracking) هرگز در قطعات ساخته شده از این ماده اولیه مشاهده نشده و با توجه به ویژگی‌های شیمیایی، حرارتی و مکانیکی لوله و اتصالات سیستم‌های پوش فیت دارای دوام دائمی می‌باشند.
 • دارای صاف‌ترین سطوح داخلی، فاقد هر گونه مانع در برابر جریان : دارا بودن سطوح داخلی کاملا صیقلی و نبود هیچگونه زائده اضافی در مسیر جریان که منجر به برطرف شدن امکان گرفتگی و انسداد مجاری و کاسته شدن از هزینه‌های نگهداری و تعمیرات.
 • عدم تحمیل بارهای اضافی به ساختمان به دلیل کمی وزن و نبود نیاز به تقویت بخش‌های پذیرفته بار در ساختمان 8- قابلیت انطباق و متصل نمودن اجرا سیستم و اتصالات سایر سیستم‌های قدیمی اعم از پلیمری و آلیاژی : سیستم push fit با برخوردار بودن از مزایای منحصر به فرد دارای ضمانت دائمی بوده و تحولی اساسی را در مراحل طراحی و اجرای شبکه فاضلاب داخلی ساختمان‌ها پدید خواهد آورد.
قیمت لوله پوش فیت

قیمت لوله پوش فیت با توجه به نوسانات قیمت بازار متغیر است.جهت اطلاع از قیمت فروش لوله پوش فیت با شماره 02177893814 تماس بگیرید.

سوالات متداول

لوله‌های پوش فیت فاضلابی یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در سیستم‌های فاضلاب هستند که به سرعت جایگزین لوله‌های فلزی شدند.لوله‌های پوش فیت بی صدا از ساختاری تشکیل شده‌اند که می‌توانند از ورود صدا به درون محیط های ساختمانی جلوگیری کنند. صدا در لوله‌های پوش فیت بی صدا از سطح ۶ تا ۱۷ دسی بل کاهش پیدا می‌کند. بنابراین می‌توان گفت که تا حدود زیادی صدای به وجود آمده درون این لوله ها به محیط درز نکرده و بنابراین مناسب ساختمان‌های اداری و منازل خواهد بود.

لوله‌های پی وی سی شکنندگی زیادی داشته و ممکن است در حین کار سریعا آسیب ببینند حال آنکه لوله‌های پوش فیت این ویژگی را ندارند.

لوله‌های پوش فیت در انتها دارای یک سوکت بوده که میتوان لوله‌ی بعدی را در آن به راحتی با فشردن آن جای داد. این اتصال موجب می‌شود تا دیگر نیازی به استفاده از اتصالات دیگر نباشد. سوکت قرار گرفته روی لوله یک طرفه بوده و طرف دیگر به سوکت لوله‌ی دیگر متصل می‌شود.

اولین و بارزترین مزیت لوله‌های پوش فیت سهولت نصب و لوله‌کشی می‌باشد، به این ترتیب که در این لوله‌ها برخلاف لوله‌های پلیکا نیاز به گرم کردن لوله و چسب جهت اتصالات وجود ندارد و مانند لوله‌های پلی اتیلن نیاز به جوشکاری نیز ندارد.لوله‌های پوش فیت با توجه به مکانیزم نصب آنها در مقابل انبساط و انقباض خط لوله مقاوم میباشد در صورتی که در لوله‌های پلی اتیلن جهت دفع انبساط و انقباض لوله‌ها استفاده از موفه اجباری است و در لوله‌های پلیکا نیز گرم و سرد شدن لوله و بالطبع آن انبساط و انقباض لوله باعث خارج شدن محل اتصالات از آب‌بندی می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *