خرید لوله پوش فیت

خرید انواع لوله پلیمری
خرید لوله پوش فیت
خرید و قیمت لوله پوش فیت

خرید و قیمت لوله پوش فیت

خرید لوله پوش فیت

لوله‌های پوش فیت‌، سیستم لوله‌کشی فاضلاب هستند که اتصالات آن‌ها نسبت به انواع دیگر لوله‌ها آسان‌تر می‌باشد. در این سیستم نیازی به استفاده از جوش و چسب نبوده و لوله‌ها به وسیله سوکت به یکدیگر متصل می‌شوند. تولید لوله‌ پوش فیت متفاوت از سایر لوله‌ها بوده و از نوع خاصی از مواد اولیه در تولید این دست لوله‌ها استفاده می‌شود. مقاوم بودن لوله‌های پوش فیت موجب شده تا شکنندگی آن‌ها نسبت به سایر لوله‌های پلیمری کم‌تر باشد.

لوله فاضلابی پوش فیت

سیستم لوله پوش فیت سیستم لوله‌کشی برای فاضلاب ساختمانی است و با توجه به مدل وصل شدن قطعات به همدیگر به این سیستم پوش فیت می‌گویند. روش کار با این سیستم به این صورت است که لوله و اتصالات پوش فیت هر یک در یک سو دارای سوکتی هستند و با توجه به اینکه در آن یک حلقه آب‌بندی جای دارد، می‌توان با کمی فشار انتهای بدون سوکت آن را داخل سوکت اتصال بعدی وارد کرد.

لوله‌های پوش فیت ساختار فیزیکی با کیفیتی را داراست که بزرگ‌ترین مزیت آن این است که عبور سیالات علی الخصوص فاضلاب‌های ساختمانی را بدون صدا از خود عبور می‌دهد. این ساختار به لوله‌های پوش فیت بی صدا معروف است. لوله‌های پوش فیت بی صدا از یک سر لوله و اتصال مخروطی تشکیل شده است که داخل اتصال مخروطی شکل یک شیار عمیق برای نصب اورینگ ایجاد شده است.

اورینگ لوله و اتصالات وظیفه آب‌بندی لوله و اتصالات را انجام می‌دهد و به محض قرارگیری، باعث آب‌بندی و چسبندگی لوله و اتصالات می‌شود.

خرید و قیمت لوله پوش فیت

خرید و قیمت لوله پوش فیت

ویژگی‌های لوله پوش فیت

در انتهای لوله پوش ‌فیت  یک سوکت قرار دارد که با فشار دادن آن، لوله بعدی را به راحتی در آن فرو می‌رود. برای اتصال دو لوله پوش فیت نیازی به استفاده از سایر اتصالات وجود ندارد. مهم‌ترین ویژگی‌های لوله پوش فیت را در ادامه بخوانید:

  • عمر مفید و زیاد لوله‌های پوش فیت به علت مقاوم بودن لوله و اتصالات در برابر ضربه، تنش‌های مکانیکی و حرارتی و مواد شیمیایی
  •   صرفه جویی در هزینه نگهداری و زمان به علت سرعت و سهولت  زیاد در  نصب واجرا 
  •   سبک بودن لوله پوش فیت باعث می‌شود که بار اضافی به ساختمان تحمیل نشود
  • ایمن بودن در شرایط آتش‌سوزی به علت برخورداری ویژگی Flame Rerardant منطبق با استاندارد DIN 4102-B1
  •  عدم نیاز به جوش دادن، چسب زدن و … و کم شدن هزینه اجرایی
  •   آب‌بندی محکم و قابل اطمینان حتی در شرایطی که ساختمان نشست می‌کند و یا دچار زلزله‌زدگی می‌شود
  •   قابل اتصال به سایر لوله و اتصالات قدیمی پلیمری و آلیاژی  

سایز لوله‌های پوش فیت

در بازار فروش لوله‌های پلیمری خریداران می‌توانند برای دریافت لیست قیمت روز لوله پوش فیت و خرید لوله‌های پوش فیت در ابعاد (۴۰ تا ۱۶۰ میلی‌متری) و زوایای (۱۵، ۳۰، ۴۵،۶۷ و ۸۷ درجه) و طول (۳۰۰ تا ۳۰۰۰ میلی‌متر) اقدام کنند و از خدمات نصب آسان لوله‌ها با سوکت بهره‌مند شوند.

مزیت لوله‌های پوش‌فیت

 • شاید بتوان با صراحت بیان کرد که مشهودترین و بهترین مزیت این لوله‌ها نصب آسان و سریع آنها است که نه مانند لوله‌های پلیکا نیازی به گرم کردن لوله برای اتصال دارند و نه مانند لوله پلی اتیلن نیازی به جوشکاری دارند.
 • مزیت بعدی لوله‌های پوش فیت در مقایسه با لوله پی وی سی است، لوله پلیکا شکننده‌تر و لوله‌های پوش فیت مقاوم‌تر هستند. 
 • سومین مزیت لوله‌های پوش فیت سوکت‌هایی است که سر لوله به صورت فابریک تعبیه می‌شوند و برخلاف لوله پی وی سی که سرهای نر و ماده برای اتصالات را با استفاده از حرارت ایجاد می‌کنند و لوله پلی اتیلن که از روش جوشکاری استفاده می‌کنند که کار دشوار و پر دردسری می‌باشد.
 • لوله و ارینگ‌های آب‌بندی لوله پوش فیت قدرت تحمل سیالاتی با PH 2 الی PH 12 را دارند.
 • لوله‌ پوش فیت در مقایسه با لوله پلی اتیلن تعداد زیادی بست در متراژ تعیین شده، دارد و همچنین سریعتر و راحت‌تر از سایر لوله‌های پلیمری به یکدیگر متصل می‌شوند.
 • لوله پوش فیت علاوه بر مقاومت بالا در برابر شکنندگی، در برابر مواد اسیدی و بازی و تمام مواد شیمیایی نیز مقاوم است.
 • نصب لوله‌های پوش فیت یکی دیگر از مزیت‌های مهم در رابطه با استفاده‌ی آن‌ها می‌باشد و سبب می‌شود تا هزینه‌های اجرا کاهش یافته و زمان کمتری برای آن صرف گردد.
 • یکی دیگر از مزیت‌های لوله‌ پوش فیت مقاوم بودن در برابر زلزله است. خصوصیات فیزیکی موجود در لوله‌های پوش فیت  باعث شده است که این نوع از لوله‌ها تحمل خوبی در برابر فشار داشته باشند.
 • برتری لوله‌های پوش فیت نسبت به سایر لوله‌های پلیمری این است که با سوکت‌های مخصوصی به یکدیگر متصل می‌شوند و مانند سایر لوله‌ها  نیازی به ابزارهای دیگری برای اتصال به همدیگر وجود ندارد و این ویژگی مانع از ایجاد نشتی در نقطه اتصال بوده و در آب بندی درست لوله تاثیر گذار است.
 • آب‌بندی کامل و دائمی
 • سرعت و سهولت باور نکردنی در نصب و اجرا
 • عدم نیاز به چسب، جوش دادن، و نظایر آن و کاسته شدن زمان و هزینه‌های اجرایی
 • ایمن در شرایط آتش سوزی
 • مقاومت بسیار زیاد در برابر آتش‌سوزی ، ضربه و انواع و مواد
 • دارای صاف‌ترین سطوح داخلی، فاقد هر گونه مانع در برابر جریان
 • عدم تحمیل بارهای اضافی به ساختمان 
مزایای لوله پوش فیت

مزایای لوله پوش فیت

معایب لوله پوش فیت

طبق بررسی‌های انجام شده مشخص شد که مواد اولیه برای تولید لوله پوش فیت به صرفه‌تر و ارزان‌تر از تولید لوله پلی اتیلنی است، درحالی که قیمت خرید لوله‌های پوش فیت بیشتر بوده و همین باعث شده  استفاده از لوله پلی اتیلن بیشتر شود و این در حالیست که تولید لوله پوش فیت به کمتر از پنج سال می‌رسد ولی لوله‌های پلی اتیلن با قدمتی ۴۰ ساله هیچ نشانه‎‌ای از آسیب دیدگی نداشته‌اند.

از دیگر معایب لوله پوش فیت، سوکت‌هایی است که در اتصالات پوش فیت برای اتصال دو لوله استفاده می‌شود و در سیستم فاضلاب با مواد اسیدی دچار خوردگی می‌شوند.

استعلام قیمت و فروش لوله پوش فیت

برای شرکت‌های تولیدی فروش لوله پوش فیت به قیمت ارزان به مشتریان و تولید کنندگان، سود کافی‌ای برای آنها در پی نخواهد داشت. یک تولیدی برای عرضه لوله پوش فیت به قیمت ارزان باید از به کارگیری استاندارد هایی که هزینه بر هستند ولی انجامشان ضرورت دارد صرفه نظر کند. قرار است یک بار  هزینه درست برای خرید بهترین محصول پلیمری در ساخت و ساز ساختمان پرداخت کنید، لذا به دنبال کیفیتی مناسب و برندی مطمئن برای خرید لوله پوش فیت باشید. محصول بی کیفیت به دلیل نداشتن کارایی مطلوب می تواند به زیان گزاف منجر گردد.

شرکت ما در نظر دارد که در خرید و فروش لوله‌های پوش فیت، قیمت به صرفه و معقولی را به خریداران پیشنهاد کند. با اطمینان از جانب ما و کیفیت محصولاتمان می‌توانید پس از مشاوره رایگان با همکاران ما، اقدام به خرید کنید. عرضه‌کنندگان و شرکت‌های تولیدی زیادی در زمینه‌ی فروش لوله و اتصالات پوش فیت فعالیت می‌کنند، هر کدام از آنها با توجه به کیفیت محصولاتشان قیمت مشخصی را به خریداران پیشنهاد می‌دهند. در خرید این محصول هر گاه هزینه‌ی کمتری از شما درخواست شد سریعا به کیفیت آن مشکوک شوید چرا که دلیلی وجود ندارد که یک محصول مرغوب با هزینه‌ی کمتری از قیمت تولید خود به فروش برسد.

خرید و قیمت لوله پوش فیت

قیمت لوله پوش فیت با توجه به نوسانات قیمت بازار متغیر است. برای دریافت لیست قیمت روز لوله پوش فیت با شماره ۰۲۱۷۷۹۳۹۶۰۱ تماس بگیرید.

برای دانلود کاتالوگ این محصول، بر روی دکمه «دانلود کاتالوگ» کلیک کنید.

سوالات متداول

لوله پوش فیت چیست؟

لوله‌های پوش فیت فاضلابی یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در سیستم‌های فاضلاب هستند که به سرعت جایگزین لوله‌های فلزی شدند.لوله‌های پوش فیت بی صدا از ساختاری تشکیل شده‌اند که می‌توانند از ورود صدا به درون محیط های ساختمانی جلوگیری کنند. صدا در لوله‌های پوش فیت بی صدا از سطح ۶ تا ۱۷ دسی بل کاهش پیدا می‌کند. بنابراین می‌توان گفت که تا حدود زیادی صدای به وجود آمده درون این لوله ها به محیط درز نکرده و بنابراین مناسب ساختمان‌های اداری و منازل خواهد بود.

چرا در لوله‌کشی فاضلابی به جای لوله پوش فیت از پی وی سی استفاده نمی‌کنیم؟

لوله‌های پی وی سی شکنندگی زیادی داشته و ممکن است در حین کار سریعا آسیب ببینند حال آنکه لوله‌های پوش فیت این ویژگی را ندارند.

آیا لوله‌های پوش فیت نیازی به اتصالات دیگر ندارند؟

لوله‌های پوش فیت در انتها دارای یک سوکت بوده که میتوان لوله‌ی بعدی را در آن به راحتی با فشردن آن جای داد. این اتصال موجب می‌شود تا دیگر نیازی به استفاده از اتصالات دیگر نباشد. سوکت قرار گرفته روی لوله یک طرفه بوده و طرف دیگر به سوکت لوله‌ی دیگر متصل می‌شود.

مزایای لوله پوش فیت نسبت به پلیکا و پلی اتیلن چیست؟

اولین و بارزترین مزیت لوله‌های پوش فیت سهولت نصب و لوله‌کشی می‌باشد، به این ترتیب که در این لوله‌ها برخلاف لوله‌های پلیکا نیاز به گرم کردن لوله و چسب جهت اتصالات وجود ندارد و مانند لوله‌های پلی اتیلن نیاز به جوشکاری نیز ندارد.لوله‌های پوش فیت با توجه به مکانیزم نصب آنها در مقابل انبساط و انقباض خط لوله مقاوم میباشد در صورتی که در لوله‌های پلی اتیلن جهت دفع انبساط و انقباض لوله‌ها استفاده از موفه اجباری است و در لوله‌های پلیکا نیز گرم و سرد شدن لوله و بالطبع آن انبساط و انقباض لوله باعث خارج شدن محل اتصالات از آب‌بندی می‌شود.

دیدگاه کاربران

3 دیدگاه برای خرید لوله پوش فیت

 1. mohmd

  تفاوت لوله پوش فیت ولوله پلیکا در چیست؟

 2. سلیم طهماسب

  بیشترین سایز مصرفی لوله پوش فیت چند است؟

  • admin

   سلام. سایز لوله های پوش فیت به شکل زیر میاشد.
   لوله یکسر سوکت پوش فیت در قطر های ( ۴۰ ۵۰ ۶۳ ۷۵ ۹۰ ۱۱۰ ۱۲۵ ۱۶۰ ) و طول های ۱۵۰ ۳۰۰ ۵۰۰ ۱۰۰۰ ۲۰۰۰ ۳۰۰۰ میلیمتر
   لوله دو سر سوکت پوش فیت در قطر های ( ۴۰ ۵۰ ۶۳ ۷۵ ۹۰ ۱۱۰ ۱۲۵ ۱۶۰ ) میلیمتر و طول های ( ۵۰۰ ۱۰۰۰ ۲۰۰۰ ۳۰۰۰ ) میلیمتر

 3. احمدپور

  سلام ممنون از مطالب خوبتون جهت استفاده از مطالب شما در پایان نامه آیا منبع معتبری دارید که در فهرست منابع از آن استفاده کرد یا مقالات شما چگونه ارجاع داده شود

  • admin

   سلام و ارادت
   وقتتون بخیر باشه
   متاسفانه اکثر مطالبی که تو این حوزه وجود داره بر اساس موارد تجربی و اصطلاحات بازاری جمع آوری شده و بخش هایی هم از سایت های ایرانی دیگه ای که تو این حوزه فعالیت میکنن، برای همین شاید گزینه مناسبی برای استفاده در پایان نامه نباشه و معمولا در پایان نامه های دانشگاهی مطالبی که از سایت ها برداشته شده باشن قابل استناد نیستن. برای همین توصیه میکنم برای پایان نامه از مقالات چاپ شده در ژورنال های معتبر استفاده کنید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

فهرست