چهار راه تک لایه

خرید اتصالات پلیمری/خرید اتصالات تک لایه
خرید چهارراه تک لایه

خرید چهار راه تک لایه

چهارراه تک لایه مانند سه‌راهی‌ها برای ایجاد انشعاب و گسترش لوله‌کشی به نواحی مختلف ساختمان استفاده می‌شود. تنها تفاوت آن‌ها بیشتر شدن تعداد انشعاب از سه به چهار است که می‌تواند کاربردهای منحصربفردی داشته باشد. 

اتصال لوله چهارراهی پلی اتیلن با استفاده از مواد اولیه پلی اتیلن با دانسیته بالا به صورت خود رنگ مشکی و یا اختلاط مواد اولیه بیرنگ با مستربچ از سایز ۹۰ میلیمتر تا ۴۰۰ میلیمتر به صورت فرایند تزریقی و از سایز ۴۵۰ میلیمتر تا ۶۳۰ میلیمتر به¬صورت ماشینکاری (مایترینگ) با استفاده از لوله ، در فشار‌های مختلف و در محدوده نسبت ابعاد استانداردی ( لوله چهار راهی پلی اتیلن ) (SDR) از ۲۲ تا ۱۷ مطابق با استاندارد ملی ایران INSO 14427-3  و استاندارد‌های بین المللی مطرح و مرتبط با ساخت اتصالات پلی اتیلن نظیر DIN 16963 و ISO 4427 تولید می گردد.

چرا خرید چهارراه تک لایه مهم است؟

از جمله کاربرد اتصال چهارراه تک لایه پلی اتیلن می‌توان به استفاده از آن در سیستم‌های آبرسانی تحت فشار ، شبکه‌های توزیع آبرسانی ، خطوط اطفاء حریق ، محیط‌های اسیدی و شیمیایی ، تاسیسات ، سیستم‌های فاضلاب و همچنین سیستم‌های آبیاری بارانی و قطره ای اشاره نمود. روش‌های نصب این اتصال (  لوله چهار راهی پلی اتیلن ) نیز از دو طریق جوش الکتروفیوژن با ضریب اطمینان بالا و جوش بات فیوژن (لب به لب) صورت می گیرد.

قیمت چهارراه تک لایه

قیمت چهارراه تک لایه به علت نوسانات بازار متغییر است.جهت کسب اطلاع دقیق از قیمت فروش چهارراه تک لایه با شماره ۰۲۱۷۷۸۹۳۸۱۴ تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

محصول مشابهی وجود ندارد.

فهرست