چهارراه جوشی

خرید اتصالات پلیمری/اتصالات پلی اتیلن جوشی
خرید چهاراره جوشی پلی اتیلن

چهارراه جوشی پلی اتیلن یکی از اتصالات جوشی مورد استفاده در اجرای خطوط انتقال است که امکان می دهد از یک خط به سه خط دیگر انشعاب ایجاد شود.

جهت ساخت چهارراه جوشی پلی اتیلن سه مرحله جوشکاری انجام می‌شود. ابتدا لوله به طول مناسب را تحت زاویه ۴۵ درجه برش داده و بهم جوش می‌دهیم. سپس به نحوی دو لوله بهم متصل شده برش زده می‌شود که زاویه برش نسبت به محل جوش ۴۵ درجه باشد. این عمل را برای دو سر دیگر اتصال تکرار و چهار جز بهم جوش داده می‌شوند.

چهارراه جوشی پلی اتیلن چیست؟

یکی انشعاب گیری از خط‍‌های انتقال سیال یکی از عملیات‌هایی است که در تمامی لوله کشی‌ها انجام می‌شود. اتصالاتی که برای انشعاب گیری استفاده می‌شود می توان به سه راه , چهار راه و …. اشاره نمود. یکی از اتصالات خاص که استفاده از آن محدود و در بخش‌های خاصی می‌باشد چهار راه است. کاربرد این محصول در انشعاب گیری از یک شاه لوله می‌باشد. این محصول در ۲ نوع تولید می‌گردد. یکی از آنها چهار راه ۹۰ درجه است. چهارراه جوشی پلی اتیلن در دسته‌بندی اتصالات جوشی قرار می‌گیرد.

ویژگی چهارراه جوشی پلی اتیلن

  • مقاومت بسیار مناسب در برابر فشار داخلی و سیال یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول است.
  • مقاومت مناسب در برابر فشار خارجی طول عمر بسیار بالایی به محصول داده.
  • مقاومت مناسب در برابر مواد شیمیایی طول عمر بالایی به محصولات داده است و کیفیت لوله‌کشی را بالا می‌برد.
  • قیمت مقرون به صرفه‌تر از اتصالات پیچی یکی از ویژگی‌هایی است که خیلی از مصرف کنندگان تصمیم به استفاده از این اتصالات می‌گیرند و به سراغ اتصالات پیچی نمی‌روند.
  • جنس مواد اولیه این اتصالات که از پلی اتیلن می‌باشد طول عمر و کیفیت بسیار بالایی به آنها داده است.

خرید چهارراه جوشی پلی اتیلن

قیمت چهارراه جوشی پلی اتیلن با توجه به نوسانات بازار متغیر است.برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت فروش چهارراه جوشی پلی اتیلن با شماره ۰۲۱۷۷۸۹۳۸۱۴ تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

محصول مشابهی وجود ندارد.

فهرست