کوپلینگ ترمزدار

خرید اتصالات پلیمری/اتصالات پلیکا
خرید کوپلینگ ترمزدار

کوپلینگ یا رابط ترمزدار جهت اتصال آسان دو لوله با قطر یکسان می‌باشد. با استفاده از این کوپلینگ نیازی به حرارت دادن سر لوله‌ها نمی‌باشد. همچنین در وسط قسمت داخلی این کوپلینگ یک زایده وجود دارد که باعث می‌شود لوله به اندازه مشخصی داخل آن قرار گیرد.

از کوپلینگ ترمزدار پلیکا در لوله‌کشی استفاده می‌شود کوپلینگ ترمزدار پلیکا در اندازه های مختلف موجود است. لوله‌های پلیکا ، از محبوب ترین انواع لوله و اتصالات است. این محبوبیت به دلیل ویژگی‌های خاص پلیکا است از جمله : عمر طولانی، سهولت لوله‌کشی، سهولت حمل و نقل و مقاومت در برابر خوردگی و قیمت مناسب است.

کوپلینگ (Coupling) ها نوعی اتصال هستند که از آن­ها برای متصل کردن دو لولۀ هم سایز استفاده می­‌شود. این نوع اتصال ها آب بندی مناسبی ایجاد می­‌کنند و میزان نشتی را به طور محسوسی کاهش می­‌دهند.

کوپلینگ‌ها در مواقعی که لوله دچار خوردگی و یا آسیب دیدگی شده است استفاده می‌شوند تا نشتی سیستم برطرف شود. همچنین از آن­ها به جای اتصالات جوشی یا فلنجی برای اتصال دو لوله استفاده می­‌شود. کوپلینگ ترمزدار جهت اتصال لوله‌ها به یکدیگر استفاده می‌شود.

از آنجا که هر شاخه شش متری کوپلینگ ۶۳ پلیکا فقط یک طرف آن کوپله می‌شود ولی در زمان اجرای لوله‌کشی فاضلاب ساختمان، بیشتر به لوله‌هایی با ابعاد مختلف جهت اتصال به یکدیگر نیاز است،بنابراین بعضی از افراد برای ایجاد کوپله‌های بیشتر اقدام به حرارت دادن لوله‌ها به صورت دستی و غیر اصولی می‌نمایند.

اجرای این عمل استاندارد باعث تخریب پلیمر شده و در نهایت شبکه نیز به راحتی آب‌بندی نمی‌شود. هم‌چنین استفاده از روش کوپله باعث کاهش طول لوله می‌گردد.

خرید کوپلینگ ترمزدار پلیکا

قیمت کوپلینگ ترمزدار با توجه به نوسانات قیمت بازار متغیر است.جهت اطلاع دقیق از قیمت فروش کوپلینگ ترمزدار با شماره ۰۲۱۷۷۸۹۳۸۱۴ تماس بگیرید.

لیست قیمت کوپلینگ ترمزدار پلیکا

سایزضخامتتعداد در کیسهقیمت واحدقیمت کیسهحوزه کاربردی
۶۳۳۱۰۰۷۱۲۰۰۷۱۲۰۰۰۰B
۷۵۳۵۰۱۳۵۵۰۰۶۷۷۵۰۰۰BD
۹۰۳۱۰۰۱۴۱۹۰۰۱۴۱۹۰۰۰۰BD
۱۱۰۳۷۰۱۹۵۰۰۰۱۳۶۵۰۰۰۰BD
۱۲۵۳۶۰۲۲۳۸۰۰۱۳۴۲۸۰۰۰BD
۱۶۰۳۲۰۳۴۱۳۰۰۶۸۲۶۰۰۰BD

سوالات متداول

دیدگاه کاربران

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کوپلینگ ترمزدار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

محصول مشابهی وجود ندارد.

فهرست