موفه جوشی

خرید اتصالات پلیمری/خرید اتصالات پلی اتیلن پیچی
خرید موفه جوشی پلی اتیلن

موفه جوشی پلی اتیلن (Exp joint) برای جلوگیری از تغییر شکل و از فرم خارج شدن سیستم فاضلاب خانگی که در اثر انبساط یا انقباض، نشست ساختمان که طی چندین سال اتفاق می‌افتد و یا تکان‌های ناشی از زلزله که باعث از آب بندی افتادن خط فاضلاب خانگی می‌شود از این قطعه استفاده می‌کنند.

کاربرد موفه جوشی پلی اتیلن

خطوط لوله در زیر ساختمان‌ها با تهدیدات زیادی روبرو هستند که این تهدیدات بسته به عامل‌های درونی و بیرونی می‌تواند متفاوت باشد. از جمله تهدیداتی که خطوط فاضلاب و لوله‌های انتقال آب با آن مواجه هستند می‌توان به انواع فشارهای داخلی و خارجی، رانش و تنش، انبساط و انقباض، کش آمدن لوله‌ها، نشست ساختمان و نشت دهی می‌باشد. موفه‌ها که در انواع سایزها و جنس های مختلف تولید می‌شوند، یکی از انواع رابط‌ها و اتصالات بوده که در جنس‌های مرغوب پلی اتیلن در سایزهای مختلف موجود می‌باشد و استفاده از آنها در اتصالات و خطوط لوله خصوصا لوله‌های فاضلابی در زیر ساختمان باعث جلوگیری از نشست ساختمان شده و نیروهای حاصل از انبساط و انقباض را خنثی می‌نماید. این لوله‌ها با جلوگیری از کش آمدن آنها موجب بالا رفتن دوام عمر سیستم فاضلابی و در نهایت دوام عمر ساختمان می‌شود.نصب سریع و راحت، قیمت مناسب و کیفیت بالا، عرضه در برندهای معتبر، مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالا از جمله مزایای این نوع از اتصالات فاضلابی پلی اتیلن است.

شکل ظاهری موفه جوشی پلی اتیلن  

شکل ظاهری موفه استوانه‌ای شکل است که دهانه بالا کمی بزرگتر از دهانه پایین می‌باشد.وجود حلقه آب بندی در بالای آن این امکان را به نصاب می‌دهد تا در جاهایی که امکان جوش کاری به دلیل وجود فضای کم نیست از موفه استفاده شود.

موفه پایه کوتاه

موفه پایه کوتاه یکی از اتصالات مهم در شبکه و سیستم انتقال فاضلاب در ساختمان‌ها است. موفه جهت خنثی شدن اثر انقباض و انبساط و نشست ساختمان که طی طول عمر ساختمان اتفاق می‌افتد و یا تکان‌های ناشی از زلزله که باعث از آب‌بندی افتادن خط فاضلاب خانگی می‌شود در سیستم لوله‌کشی فاضلاب بکار برده می‌شود.

موفه در سیستم لوله‌کشی فاضلاب با جلوگیری از کش آمدن شبکه لوله کشی موجب بالا رفتن دوام عمر سیستم فاضلاب و در نهایت دوام عمر ساختمان می‌شود.

موفه پلی اتیلن از پلی اتیلن (HDPE) با گرید PE80 و PE100 تولید می‌شود.

موفه کوتاه پلی اتیلن جوشی یکی دیگر از اتصالات جوشی برای سیستم های لوله کشی فاضلاب می‌باشد، که ساختار اصلی آن را پلی اتیلن HDPE در گرید های ۸۰PE و PE100 تشکیل می‌دهد، و معمولا در تمامی سیستم‌های فاضلاب خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دسته از اتصالات پلیمری در برابر فشار تا ۴ اتمسفر از مقاومت بالایی برخوردارند، و معمولا در سایزهای ۵۰ تا ۱۶۰ تولید می‌شوند. انواع موفه فاضلاب را می‌توان در دسته‌های موفه کوتاه، بلند و رابط قرار داد، که از آن‌ها برای جلوگیری از دفرمه شدن لوله و اتصالات فاضلاب در برابر فشار‌ها و انقباض لوله‌ها استفاده می‌شود. این اتصالات با جلوگیری از تاثیر فشارهای ناشی از انبساط و انقباض ساختمان، نشست و یا جابجایی‌های جزئی که در اثر زمین لرزه به وجود می‌آید، دوام و طول عمر لوله‌های فاضلاب را افزایش می‌دهند.

انواع موفه جوشی پلی ایتلن

  • موفه کوتاه
  • موفه بلند  
  • موفه رابط

 

سایز موفه کوتاه و بلند : ۵۰، ۶۳، ۷۵، ۹۰، ۱۱۰، ۱۲۵، ۱۶۰ میلیمتر

سایز موفه رابط : ۶۳، ۷۵، ۹۰، ۱۱۰

 

خرید موفه جوشی پلی اتیلن

قیمت موفه جوشی پلی اتیلن باتوجه به نوسانات قیمت بازار متغیراست.برای اطلاع دقیق از قیمت فروش موفه جوشی پلی اتیلن با شماره ۰۲۱۷۷۸۹۳۸۱۴ تماس بگیرید.

محصولات مرتبط

محصول مشابهی وجود ندارد.

فهرست